Wczytuję dane...
FAQ

Witaj w naszym centrum pomocy!

Poniżej znajdziesz zbiór najczęściej zadawanych pytań, jeśli masz jakieś konkretne pytanie do nas możesz zadać je tutaj.

1. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia = czas komplementacji zamówienia przez sklep Clydes.pl (w dniach roboczych) + czas dostarczenia przesyłki przez kuriera (dni robocze). Złożone zamówienia realizujemy od 24 godzin do 7 dni roboczych. Na czas realizacji wpływa potrzebny czas komplementacji zamówienia oraz potrzebny czas na dostarczenie paczki przez wybranego kuriera. Paczki nadajemy codziennie po godzinie 12.

2. W jakim czasie firma kurierska dostarczy przesyłkę?

Paczkomaty inPost- do 48 godzin od daty nadania (w dni robocze), Kurier inPost/DPD- do 48 godzin od daty nadania (w dni robocze). Po przekazaniu przesyłki przewoźnikowi, automatycznie wysyłane jest Klientowi potwierdzenie o nadaniu przesyłki.

3. Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży każdego zakupionego u nas produktu, w ciągu 14 dni, bez podawania przyczyny od daty odebrania przez Ciebie przesyłki od kuriera. Dla zachowania terminu wystarczy, że nadasz powiadomienie przed jego upływem. Szczegóły możesz znaleźć w naszym regulaminie.

4. Za pomocą jakich kurierów wysyłacie zamówienia?

Clydes.pl zapewnia swoim Klientom następujące formy dostawy: Paczkomaty inPost, Kurier inPost, Kurier DPD.

5. Jakie formy płatności są obsługiwane?

Na Clydes.pl możesz wybrać z kilku wygodnych metod płatności: Płatność online (mBank PayNow) płatność obsługiwana przez system płatności elektronicznych PayNow, którego właścicielem jest mBank. Za pomocą tego systemu możesz bezpieczenie i szybko zapłacić używając: - karty kredytowej Visa, MasterCard i Maestro, - płacąc BLIK-iem, - szybkim przelewy elektronicznym: lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia. PayU płatność online dzięki którym możesz zapłacić szybkim przelewem elektronicznym, cyfrowym portfelem: Google Pay, Apple Pay oraz BLIK. Płatność kartą kredytową lub debetową (PayPal) PayPal to łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie. Dzięki niemu możesz możesz zapłacić wirtualnym portfelem PayPal lub płacąc kartą kredytową: Visa, MasterCard, Diners Club/Discover, POLCARD, JCB, Maestro. Przelew bankowy Za swoje zamówienie możesz zapłacić przelewem bankowym. Zamówienie z tą formą płatności może zostać o wydłużone o czas potrzebny na odnotowanie wpłaty przez nasz bank. W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia. Kwotę do zapłaty można sprawdzić w: - podsumowaniu zamówienia, - kopii zamówienia wysłanej na podany adres e-mail, - szczegółach zamówienia dostępnych w zakładce „Moje konto”.