Wczytuję dane...
Formy płatności

Jak możesz zapłacić za zamówienie?

Na Clydes.pl możesz wybrać z kilku wygodnych metod płatności:

 • Płatność online (mBank PayNow)

  płatność obsługiwana przez system płatności elektronicznych PayNow, którego właścicielem jest mBank. Za pomocą tego systemu możesz bezpieczenie i szybko zapłacić używając:
  - karty kredytowej Visa, MasterCard i Maestro,
  - płacąc BLIK-iem,
  - szybkim przelewy elektronicznym: lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia.
 • PayU

  płatność online dzięki którym możesz zapłacić szybkim przelewem elektronicznym, cyfrowym portfelem: Google Pay, Apple Pay oraz BLIK.
 • Płatność kartą kredytową lub debetową (PayPal)

  PayPal to łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie. Dzięki niemu możesz możesz zapłacić wirtualnym portfelem PayPal lub płacąc kartą kredytową: Visa, MasterCard, Diners Club/Discover, POLCARD, JCB, Maestro.
 • Przelew bankowy

  Za swoje zamówienie możesz zapłacić przelewem bankowym. Zamówienie z tą formą płatności może zostać o wydłużone o czas potrzebny na odnotowanie wpłaty przez nasz bank.  W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia. Kwotę do zapłaty można sprawdzić w:
  - podsumowaniu zamówienia,
  - kopii zamówienia wysłanej na podany adres e-mail,
  - szczegółach zamówienia dostępnych w zakładce „Moje konto”.

  Przelew należy dokonać na poniższe dane:
  Clydes.pl
  ul. Stefana Wyszyńskiego 108B
  58-309 Wałbrzych
  nr konta: 20 1140 2004 0000 3202 7458 0715
  bank: mBank 

  Na opłacenie zamówienia masz 3 dni robocze, po tym czasie Twoje zamówienie zostanie anulowane.

Najczęściej zadawane pytania

Czy pobieracie jaką dodatkową opłatę np. wybierając płatność kartą kredytową?

W przypadku płatności za pomocą PayU naliczymy drobną opłatę w wysokości 2.90% wartości zamówienia + 0.30 zł. Jeśli chcesz uniknąć kosztów manipulacyjnych wybierz bezpieczną bramkę płatności PayNow od mBanku. Od pozostałych metod płatności nie naliczymy opłaty manipulacyjnej.

Jak długo księgowana jest wpłata?

Czas księgowania jest różny i zależny jest od wybranej metody płatności. Najpóźniej zaksięgujemy płatność za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego (nawet 2-3 dni robocze), natomiast weryfikacja płatności kartą kredytową lub szybkim przelewem trwa zazwyczaj od kilku do kilkanastu minut.